فونت سرا، بزرگترین مرکز معرفی و دانلود فونت های فارسی در ایران

فونت سرا

FontSara.ir

دانلود فونت دست نویس دالغا ( Dalgha )

04 سپتامبر 2019 دسته بندی: ایران فونت, فونت پولی, فونت دست نویس, فونت فارسی, هاشم شهرزاد توسط: مدیر سایت بازدید: 5636 بازدید

فونت دست نویس دالغا ( Dalgha ) یکی از ساده ترین و زیباترین فونت های دست نویس فارسی است که می تواند در طرح های امروزی کاربرد فراوانی داشته باشدو از فونت دالغا می توان در طرح های عاشقانه، تبلیغات، ژانرهای عاشقانه و فضای شاعرانه و… مورد استفاده قرار داد.

فونت دالغا

دانلود فونت دالغا

قلم دالغا ( کلمه دالغا در زبان آذری به معنی موج است ) در حال حاضر با یک وزن ارائه شده است و شما با خرید این فونت به نسخه TTF آن دسترسی خواهید داشت، و می توانید بصورت مستقیم و بدون نیاز به نرم افزار فارسی ساز در برنامه های گرافیکی از این قلم استفاده کنید و بصورت مستقیم فارسی تایپ کنید.

دانلود فونت دالغا

متاسفانه به دلیل ارائه نکردن توضیحات بیشتر و جزئیات بیشتر توسط فروشنده، نمی توان نظر دقیفی در مورد امکانات و ویژگی های این فونت نظری داد، امید است جناب شهرزاد با ارائه جرئیات بیشتر در مورد این فونت بتوانند بیشتر نظر کاربران خود را جلب کنند.

فونت دست نویس

فونت دالغا توسط طراح زبر دست کشورمان جناب آقای هاشم شهرزاد با کلی تلاش و زحمت طراحی شده است که بر خود وظیفه میدانیم تا زحمات این بزرگوار را پاس بداریم و برایشان طول عمر آرزو بکنیم.

لازم به توضیح است که فونت دومان، فونت عصر جدید که پیشتر در سایت معرفی شده اند توسط جناب آقای شهرزاد طراحی شده اند.

بهترین فونت دست نویس فارسی

 

مشخصات فونت:
نام فونت : فونت دالغا نام نمایشی : dalgha طراح فونت : هاشم شهرزاد فرمت فونت : TTF فرمت فایل فشرده : نا معلوم کاربرد فونت : دسکتاپ ورژن : 1.0.0 تعداد وزن ها : 1 قیمت فونت : 10.000 تومان سایت فروشنده : ایران فونت منبع : سایت ایران فونت
دانلود فونت:
  • برای کاهش حجم، فونت ها در فایل فشرده ارائه می شوند
  • برای خارج سازی از حالت فشرده می توانید از نرم افزار WinRar استفاده کنید
  • به منظور حفظ کپی رایت، بایستی فونت های پولی را خریداری نمائید
  • استفاده از هر فونتی برای صفحات وب پشنهاد نمیشود
  • استفاده از چندین فونت در صفحات وب باعث کندی سایت شما خواهد شد
  • ذکر منبع می تواند دلگرمی بیشتری برای ادامه فعالیت سایت باشد
  • برای حمایت از ما می توانید روی بنرهای تبلیغاتی کلیک کنید
دانلود فونت راهنمای سریع