فونت سرا، بزرگترین مرکز معرفی و دانلود فونت های فارسی در ایران

فونت سرا

FontSara.ir

دانلود نرم افزار فارسی نویس مریم

28 جولای 2019 دسته بندی: نرم افزار توسط: مدیر سایت بازدید: 9525 بازدید

نرم افزار فارسی نویس مریم ، یک ابزار فوق العاده قدرتمند است که به شما این امکان را میدهد در نرم افزارهایی که امکان تایپ فارسی وجود ندارد بتوانید جملات فارسی را بنویسید. کاری که در اصل این نرم افزار انجام میده شبیه سازی حروف فارسی به جای حروف انگلیسی است.

برنامه فارسی نویس مریم شامل برنامه های: مریم، تایپ آینه ای، تایپ سریع، تایپ مسقیم، خطاط ( نستعلیق )، دارای بیش از ۵۰۰ قلم فارسی، مبدل Word ، قلمدان و ویرایشگر کیبورد،  پروین و زرنگار می‌باشد.

نرم افزار فارسی نویسی مریم

یکی از مزیت های نرم افزار فارسی نویس مریم امکان تایپ مستقیم فارسی در نرم افزار های گرافیکی است، دیگر مثل گذشته نیاز نیست در نرم افزار فارسی را بنویسید و کپی آن را به برنامه گرافیکی خود منتقل کنید. کافیست در برنامه گرافیکی فارسی تایپ کنید.

شما با استفاده از این نرم افزار علاوه بر تایپ جملات فارسی می توانید به آسانی اعراب گذاری كامل، تایپ همزمان فارسی و لاتین، تنظیم متن به صورت پاراگراف و یا به اشكال دایره و مثلث،  مبدل فرمت ایران سیستم و فرمت ویندوز عربی و فارسی را تجربه کنید.

فارسی نویس مریم

خلاصه اگر یک طراح هستید و هر روز با طرح های گرافیکی مختلف، تایپ و… سر کار دارید به شما توصیه میشود حتما این نرم افزار را خریداری کرده و از آن استفاده کنید، بی شک از عملکرد و کارایی این نرم افزار نهایت لذت را خواهید برد.

نرم افزار فارسی نویس مریم تحت مالکیت مجموعه مریم سافت است که برای استفاده از ان بایستی این نرم افزار را از سایت مریم سافت خریداری نمائید.