فونت سرا، بزرگترین مرکز معرفی و دانلود فونت های فارسی در ایران

فونت سرا

FontSara.ir

دانلود فونت کلمه

04 سپتامبر 2021 دسته بندی: سید ناصر خادم, فونت ایران, فونت پولی, فونت فارسی توسط: مدیر سایت بازدید: 24882 بازدید

فونت کلمه یکی از زیباترین فونت های فارسی است که ساختاری منظم و هندسی دارد، ساختار این فونت شسته و رفته است و هماهنگی بسیار بالایی با فونت های انگلیسی دارد. فونت کلمه انرژی و پویایی خاصی دارد که بیشتر در کارهای تبلیغاتی استفاده میشود و امروزه بیشتر کسب و کارها و استارت آپ های خلاق از این فونت استفاده می کنند.

فونت کلمه ۲ kalameh

فونت کلمه توسط دوست خودبمان جناب آقای سید ناصر خادم به زبان های فارسی، انگلیسی  و عربی طراحی شده است و در مجموعه فونت ایران به فروش میرسد. جا دارد از همین جا زحمات جناب خادم بزرگوار و فونت ایران را پاس بداریم.

فونت kalameh

قلم کلمه دارای ۴ وزن مختلف است که کاردبرهای بسیاری در آثار گرافیکی، عنوان ها و متن های طولانی دارد. از انجایی که نوشته ها طولانی در این فونت از سادگی و هماهنگی بالایی برخوارد هستند استفاده از آن در صنعت چاپ به چشم میخورد.

دانلود فونت کلمه kalameh

با تهیه این فونت نسخه نهایی با فرمت TTF در اختیار شما قرار خواهد گرفت که می توانید بصورت مستقیم در نرم افزار های گرافیکی مختلف از جمله کورل، فتوشاپ، ایلاستریو و… از ان بهره بگیرید. فونت فونت هم اکنون در وب سایت فونت ایران از قیمت پایه ۳۸٫۰۰۰ تومان به فروش میرسد که بسته به لایسنس انتخابی شما مبالغی به این قیمت اضافه خواهد شد.

فونت خانواده کلمه

لازم به توضیح است که بسته دریافتی فاقد وب فونت خواهد بود و استفاده آن در اپلیکیشن های موبایل و وب سایت های مقدور نخواهد بود.

لینک های مفید: مجله سلامت

مشخصات فونت:
نام فونت : فونت کلمه نام نمایشی : kalameh طراح فونت : سید ناصر خادم فرمت فونت : TTF فرمت فایل فشرده : نا معلوم کاربرد فونت : دسکتاپ ورژن : 2.0 قیمت فونت : 38.000 تومان سایت فروشنده : fontiran.com منبع : سایت فونت ایران
دانلود فونت:
  • برای کاهش حجم، فونت ها در فایل فشرده ارائه می شوند
  • برای خارج سازی از حالت فشرده می توانید از نرم افزار WinRar استفاده کنید
  • به منظور حفظ کپی رایت، بایستی فونت های پولی را خریداری نمائید
  • استفاده از هر فونتی برای صفحات وب پشنهاد نمیشود
  • استفاده از چندین فونت در صفحات وب باعث کندی سایت شما خواهد شد
  • ذکر منبع می تواند دلگرمی بیشتری برای ادامه فعالیت سایت باشد
  • برای حمایت از ما می توانید روی بنرهای تبلیغاتی کلیک کنید
دانلود فونت راهنمای سریع