فونت سرا، بزرگترین مرکز معرفی و دانلود فونت های فارسی در ایران

فونت سرا

FontSara.ir

دانلود رایگان فونت فانتزی روستا – دانلود فونت زهرا روستا

26 سپتامبر 2019 دسته بندی: زهرا روستا, فونت ایران, فونت رایگان, فونت فارسی, فونت فانتزی توسط: مدیر سایت بازدید: 8898 بازدید

فونت روستا یکی از بی نظیر ترین ، جذاب ترین و بهترین فونت های فانتزی و کودکانه فارسی است که بصورت کاملا دستی و آزاد طراحی شده است، تا حس و حال کودکانه و عامیانه بیشتری داشته باشد. کمبود فونت های فانتزی فارسی یکی از اساسی ترین مشکلات این حوزه است که به لطف و عنایت خدا و زحمات طراحان این حوزه روز به روز شاهد فونت های فانتزی فارسی جذاب تر و متنوع تری هستیم.

دانلود فونت فانتزی فارسی

فونت زهرا روستا، همان طور که از نام فونت معلوم است توسط سرکار خانم زهرا روستا طراحی و ارائه شده است  بی شک برای تهیه این فونت زحمات بسیاری کشیده شده است که ما بر خود وظیفه میدانیم زحمات ایشان را پاس بداریم و از خالق هستی برایشان بهترین را آروزمندیم.

فونت زهرا روستا

کاربرد اصلی و اساسی فونت فانتزی روستا می تواند در حوزه های مختلفی همچون کودک و نوجوان، پوسترهای تبلیغاتی، طنر، فرهنگی و هنری و… کمی باشد که می توان به مخاطب حس و حال عامیانه و ایرانی را بدهد. بی شک استفاده از این فونت را به تمامی گرافیست های کشورمان توصیه می کنم.

فونت روستا

دانلود رایگان فونت فانتزی زهرا روستا

برای دانلود این قلم می توانید به وب سایت FontIran.com مراجعه کرده و بصورت کاملا رایگان فونت فانتزی زهرا روستا را دانلود کنید.

 

 

مشخصات فونت:
نام فونت : فونت روستا نام نمایشی : ZahraRoosta طراح فونت : زهرا روستا حجم فونت : 74 کیلوبایت فرمت فونت : TTF فرمت فایل فشرده : ZIP کاربرد فونت : دسکتاپ ورژن : 1 تعداد وزن ها : 1 سایت فروشنده : فونت ایران منبع : سایت فونت ایران
دانلود فونت:
  • برای کاهش حجم، فونت ها در فایل فشرده ارائه می شوند
  • برای خارج سازی از حالت فشرده می توانید از نرم افزار WinRar استفاده کنید
  • به منظور حفظ کپی رایت، بایستی فونت های پولی را خریداری نمائید
  • استفاده از هر فونتی برای صفحات وب پشنهاد نمیشود
  • استفاده از چندین فونت در صفحات وب باعث کندی سایت شما خواهد شد
  • ذکر منبع می تواند دلگرمی بیشتری برای ادامه فعالیت سایت باشد
  • برای حمایت از ما می توانید روی بنرهای تبلیغاتی کلیک کنید
دانلود فونت راهنمای سریع