فونت سرا، بزرگترین مرکز معرفی و دانلود فونت های فارسی در ایران

فونت سرا

FontSara.ir
تبلیغات در فونت سرا
خوش آمدید...
نرم افزارهای مورد نیاز
یکی از بهترین نرم افزارهای فشرده سازی فایل
یکی از بهترین برنامه های طراحی و ویرایش فونت
یکی از بهترین و محبوب ترین نرم افزار های طراحی فونت است

دانلود فونت دومان

۰۷ شهریور ۱۳۹۸ دسته بندی: ایران فونت, فونت پولی, فونت فارسی, فونت فانتزی, هاشم شهرزاد توسط: مدیر سایت بازدید: 179 بازدید

فونت دومان یکی از خارق العاده ترین فونت های دست نویس فارسی است که در نوع خود بسیار بسیار جذاب، دوست داشتنی و خاص است. دومان در ترکی به معنی هوای مه آلود است.

فونت دومان می تواند کاربرد های مختلفی در گرافیک، صنعت چاپ و نشر داشته باشد. می توان از فونت دومان در تبلیغات، کارهای فرهنگی، طراحی جلد کتب و… استفاده کرد. همچنین این فونت مناسب طراحی تصاویر رمانتیک و عاشقانه است که می توان در این زمینه بسیار کاربردی باشد.

دانلود فونت دومان

فونت دومان ( Duman ) توسط طراح خوش ذوق و خلاق کشورمان جناب آقای هاشم شهرزاد طراحی و خلق شده است که صمیمانه از زحمات ایشان تقدیر و تشکر به عمل می آوریم و امیدواریم شاهد نمونه کارهای بیشتری از ایشان باشیم. فونت عصر جدید که پیش تر در سایت معرفی شده بود نیز از نمونه کارهای این بزرگوار است.

فونت دست نویس دومان

برای حفظ حقوق طرح شما بایستی نسخه اورجینال این فونت را از وب سایت ( irFont.ir ) تهیه نمائید. هم اکنون این فونت به مبلغ ۱۵٫۰۰۰ تومان در این سایت به فروش گذاشته شده است.

فونت دومان

تایپ مستقیم در نرم افزار های گرافیکی:

با خرید این فونت فرمت TTF آن در اختیار شما قرار داده میشود که می توانید بدون دردسر بصورت مستقیم در انواع نرم افزار های گرافیکی از آن استفاده کنید.

راهنمای نصب فونت در ویندوز :
فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید. ابتدا دقت داشته باشید فایل دانلودی را از حالت فشرده خارج کرده باشید.

دو روش نصب وجود دارد که به شرح زیر است:

1- نصب دستی : فایل های فونت با فرمت های TTF و OTF را به مسیر C:\WINDOWS\Fonts در ویندوز خود کپی نمائید. همچنین می توانید از بخش Control Panel نیز به بخش Font ها مراجعه کنید و فایل ها اینجا کپی کنید.

2- نصب اتوماتیک : اگر از ویندوز 7 به بالا استفاده می کنید فونت ها با فرمت TTF و OTF را باز کنید در بالای پنجره باز شده دکمه install را بزنید تا بصورت خودکار فونت برایتان نصب شود.

تبلیغات در فونت سرا تبلیغات در فونت سرا تبلیغات در فونت سرا

آخرین فونت های منتشر شده :

فونت ایران

فونت ایران

فونت پولی
فونت کاموا

فونت کاموا

فونت رایگان
فونت بهمن، دانلود فونت بهمن

فونت بهمن

فونت پولی
فونت ایران مارکر

فونت ایران مارکر

فونت رایگان
دانلود فونت متوسلیان

فونت متوسلیان

فونت پولی
فونت سجیل

فونت سجیل

فونت پولی
فونت باکری

فونت باکری

فونت پولی
فونت سوفی

فونت سوفی

فونت پولی
فونت نیان ، افسانه سالک و رضا بختیاری فرد

فونت نیان

فونت پولی
فونت دبستان

فونت دبستان

فونت پولی
فونت فرزاد

فونت فرزاد

فونت پولی
فونت دست نویس hanachi حناچی

فونت حناچی

فونت پولی
فونت سینما

فونت سینما

فونت پولی
فونت دالغا

فونت دالغا

فونت پولی