فونت سرا، بزرگترین مرکز معرفی و دانلود فونت های فارسی در ایران

فونت سرا

FontSara.ir

دانلود فونت دومان

29 آگوست 2019 دسته بندی: ایران فونت, فونت پولی, فونت فارسی, فونت فانتزی, هاشم شهرزاد توسط: مدیر سایت بازدید: 7148 بازدید

فونت دومان یکی از خارق العاده ترین فونت های دست نویس فارسی است که در نوع خود بسیار بسیار جذاب، دوست داشتنی و خاص است. دومان در ترکی به معنی هوای مه آلود است.

فونت دومان می تواند کاربرد های مختلفی در گرافیک، صنعت چاپ و نشر داشته باشد. می توان از فونت دومان در تبلیغات، کارهای فرهنگی، طراحی جلد کتب و… استفاده کرد. همچنین این فونت مناسب طراحی تصاویر رمانتیک و عاشقانه است که می توان در این زمینه بسیار کاربردی باشد.

دانلود فونت دومان

فونت دومان ( Duman ) توسط طراح خوش ذوق و خلاق کشورمان جناب آقای هاشم شهرزاد طراحی و خلق شده است که صمیمانه از زحمات ایشان تقدیر و تشکر به عمل می آوریم و امیدواریم شاهد نمونه کارهای بیشتری از ایشان باشیم. فونت عصر جدید که پیش تر در سایت معرفی شده بود نیز از نمونه کارهای این بزرگوار است.

فونت دست نویس دومان

برای حفظ حقوق طرح شما بایستی نسخه اورجینال این فونت را از وب سایت ( irFont.ir ) تهیه نمائید. هم اکنون این فونت به مبلغ ۱۵٫۰۰۰ تومان در این سایت به فروش گذاشته شده است.

فونت دومان

تایپ مستقیم در نرم افزار های گرافیکی:

با خرید این فونت فرمت TTF آن در اختیار شما قرار داده میشود که می توانید بدون دردسر بصورت مستقیم در انواع نرم افزار های گرافیکی از آن استفاده کنید.

مشخصات فونت:
نام فونت : فونت دومان نام نمایشی : duman طراح فونت : هاشم شهرزاد حجم فونت : نا معلوم فرمت فونت : TTF فرمت فایل فشرده : نا معلوم کاربرد فونت : دسکتاپ ورژن : 1.0 تعداد وزن ها : 1 قیمت فونت : 15.000 تومان سایت فروشنده : irfont.ir منبع : سایت ایران فونت
دانلود فونت:
  • برای کاهش حجم، فونت ها در فایل فشرده ارائه می شوند
  • برای خارج سازی از حالت فشرده می توانید از نرم افزار WinRar استفاده کنید
  • به منظور حفظ کپی رایت، بایستی فونت های پولی را خریداری نمائید
  • استفاده از هر فونتی برای صفحات وب پشنهاد نمیشود
  • استفاده از چندین فونت در صفحات وب باعث کندی سایت شما خواهد شد
  • ذکر منبع می تواند دلگرمی بیشتری برای ادامه فعالیت سایت باشد
  • برای حمایت از ما می توانید روی بنرهای تبلیغاتی کلیک کنید
دانلود فونت راهنمای سریع