فونت سرا، بزرگترین مرکز معرفی و دانلود فونت های فارسی در ایران

فونت سرا

FontSara.ir
تبلیغات در فونت سرا
نرم افزارهای مورد نیاز
یکی از بهترین نرم افزارهای فشرده سازی فایل
یکی از بهترین برنامه های طراحی و ویرایش فونت
یکی از بهترین و محبوب ترین نرم افزار های طراحی فونت است

دانلود رایگان فونت اوژن

۰۸ مهر ۱۳۹۸ دسته بندی: آذر باقرزاده, ابراهیم حقیقی, زهره زیارتی, فونت پولی, فونت فارسی, مرجانه تهرانی, مریم سافت توسط: مدیر سایت بازدید: 62 بازدید

فونت اوژن یکی از زیباترین فونت های تیتر نویسی و گرافیکی است که سالیان پیش طراحی شده است. زیبایی خاص این فونت باعث شده است که بتوان در زمینه های مختلف از جمله طراحی جلد کتب، مطبوعات، طراحی پوسترهای تبلیغاتی، طراحی لوگو، طراحی تابلوها مغازه ها و… از آن استفاده کرد. همچنین فونت اوژن را می توان قدیمی ترین فونت فارسی دانست چرا که طراحی ان از سال ۱۳۵۴ شمسی شروع شده است.

دانلود فونت اوژن

دانلود فونت فانتزی اوژن

طراحی فونت اوژن در سال ۵۴ توسط استاد بزرگوار جناب آقای ابراهیم حقیقی انجام شده و توسط آذر باقرزاده و مرجانه تهرانی در سال ۵۶ اجرا شد. سالیان سال این فونت در انحصار طراحان بود که در نهاست سال ۸۶ به همت شرکت مریم سافت بصورت رسمی ارائه شد و در یک دهه گذشته این فونت در سایت MaryamSoft.com عرضه میشود و خریداران می توانند از این فونت زیبا استفاده کنند.

فونت فارسی اوژن

فونت اوژن در ۷ سبک مختلف مختلف طراحی شده است که بایستی تک تک وزن ها را بصورت جداگانه از مریم سافت تهیه کنید، یکی از ضعف های این محموعه همین مورد است که برای استفاده از وزن های مختلف یک فونت بایستی تک تک خریداری شود که این به نفع کاربران نخواهد بود.

فونت گرافیکی فارسی

ما بر خود وظیفه میدانیم زحمات تک تک عزیزان را پاس بداریم و برایشان بهترین ها را از خداوند منان بخواهیم. با تلاش و زحمات این طراحان و سایر طراحان است که فونت فارسی جلوه های باشکوه به خود گرفته است.

بهترین فونت فارسی

راهنمای نصب فونت در ویندوز :
فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید. ابتدا دقت داشته باشید فایل دانلودی را از حالت فشرده خارج کرده باشید.

دو روش نصب وجود دارد که به شرح زیر است:

1- نصب دستی : فایل های فونت با فرمت های TTF و OTF را به مسیر C:\WINDOWS\Fonts در ویندوز خود کپی نمائید. همچنین می توانید از بخش Control Panel نیز به بخش Font ها مراجعه کنید و فایل ها اینجا کپی کنید.

2- نصب اتوماتیک : اگر از ویندوز 7 به بالا استفاده می کنید فونت ها با فرمت TTF و OTF را باز کنید در بالای پنجره باز شده دکمه install را بزنید تا بصورت خودکار فونت برایتان نصب شود.

تبلیغات در فونت سرا تبلیغات در فونت سرا تبلیغات در فونت سرا

آخرین فونت های منتشر شده :

فونت فارسی وزیر

فونت وزیر

فونت رایگان
فونت فارسی ساحل

فونت ساحل

فونت رایگان
فونت لاله زار

فونت لاله زار

فونت رایگان
فونت اوژن

فونت اوژن

فونت پولی
فونت فانتزی زهرا روستا

فونت روستا

فونت رایگان
فونت ایران

فونت ایران

فونت پولی
دانلود رایگان فونت ایران شارپ

فونت ایران شارپ

فونت پولی
فونت کاموا

فونت کاموا

فونت رایگان
فونت بهمن، دانلود فونت بهمن

فونت بهمن

فونت پولی
فونت ایران مارکر

فونت ایران مارکر

فونت رایگان
دانلود فونت متوسلیان

فونت متوسلیان

فونت پولی
فونت سجیل

فونت سجیل

فونت پولی
فونت باکری

فونت باکری

فونت پولی
فونت سوفی

فونت سوفی

فونت پولی
فونت نیان ، افسانه سالک و رضا بختیاری فرد

فونت نیان

فونت پولی