فونت سرا، بزرگترین مرکز معرفی و دانلود فونت های فارسی در ایران

فونت سرا

FontSara.ir

دانلود رایگان فونت اوژن

30 سپتامبر 2019 دسته بندی: آذر باقرزاده, ابراهیم حقیقی, زهره زیارتی, فونت پولی, فونت فارسی, مرجانه تهرانی, مریم سافت توسط: مدیر سایت بازدید: 6197 بازدید

فونت اوژن یکی از زیباترین فونت های تیتر نویسی و گرافیکی است که سالیان پیش طراحی شده است. زیبایی خاص این فونت باعث شده است که بتوان در زمینه های مختلف از جمله طراحی جلد کتب، مطبوعات، طراحی پوسترهای تبلیغاتی، طراحی لوگو، طراحی تابلوها مغازه ها و… از آن استفاده کرد. همچنین فونت اوژن را می توان قدیمی ترین فونت فارسی دانست چرا که طراحی ان از سال ۱۳۵۴ شمسی شروع شده است.

دانلود فونت اوژن

دانلود فونت فانتزی اوژن

طراحی فونت اوژن در سال ۵۴ توسط استاد بزرگوار جناب آقای ابراهیم حقیقی انجام شده و توسط آذر باقرزاده و مرجانه تهرانی در سال ۵۶ اجرا شد. سالیان سال این فونت در انحصار طراحان بود که در نهاست سال ۸۶ به همت شرکت مریم سافت بصورت رسمی ارائه شد و در یک دهه گذشته این فونت در سایت MaryamSoft.com عرضه میشود و خریداران می توانند از این فونت زیبا استفاده کنند.

فونت فارسی اوژن

فونت اوژن در ۷ سبک مختلف مختلف طراحی شده است که بایستی تک تک وزن ها را بصورت جداگانه از مریم سافت تهیه کنید، یکی از ضعف های این محموعه همین مورد است که برای استفاده از وزن های مختلف یک فونت بایستی تک تک خریداری شود که این به نفع کاربران نخواهد بود.

فونت گرافیکی فارسی

ما بر خود وظیفه میدانیم زحمات تک تک عزیزان را پاس بداریم و برایشان بهترین ها را از خداوند منان بخواهیم. با تلاش و زحمات این طراحان و سایر طراحان است که فونت فارسی جلوه های باشکوه به خود گرفته است.

بهترین فونت فارسی

مشخصات فونت:
نام فونت : فونت اوژن نام نمایشی : w_Ojan طراح فونت : ابراهیم حقیقی حجم فونت : نا معلوم فرمت فونت : فرمت فایل فشرده : نا معلوم کاربرد فونت : دسکتاپ ورژن : 1 تعداد وزن ها : 7 قیمت فونت : شروع از 36.000 تومان سایت فروشنده : maryamsoft.com منبع : سایت شرکت مریم سافت
دانلود فونت:
  • برای کاهش حجم، فونت ها در فایل فشرده ارائه می شوند
  • برای خارج سازی از حالت فشرده می توانید از نرم افزار WinRar استفاده کنید
  • به منظور حفظ کپی رایت، بایستی فونت های پولی را خریداری نمائید
  • استفاده از هر فونتی برای صفحات وب پشنهاد نمیشود
  • استفاده از چندین فونت در صفحات وب باعث کندی سایت شما خواهد شد
  • ذکر منبع می تواند دلگرمی بیشتری برای ادامه فعالیت سایت باشد
  • برای حمایت از ما می توانید روی بنرهای تبلیغاتی کلیک کنید
دانلود فونت راهنمای سریع