فونت سرا، بزرگترین مرکز معرفی و دانلود فونت های فارسی در ایران

فونت سرا

FontSara.ir

دانلود فونت دست نویس حمیده ساعیان

18 سپتامبر 2019 دسته بندی: حمیده ساعیان, فونت ایران, فونت پولی, فونت دست نویس, فونت فارسی توسط: مدیر سایت بازدید: 8238 بازدید

فونت دست نویس حمیده ساعیان، بی شک جزء بهترین فونت های دست نویس فارسی است که از تنوع شکل، راحتی بیشتر و آزادی بیشتری برخوردار است و این باعث شده است که فونتی کاملا شبیه به دست خط خودکار داشته باشیم. این فونت حمیده ساعیان می تواند در زمینه های مختلفی از جمله طرح های گرافیکی عاشقانه و شاعرانه، پوسترهای تبلیغاتی، فرهنگی و هنری و… کاربرد بسیاری داشته باشد.

دانلود فونت حمیده ساعیان

فونت حمیده ساعیان ME Hamideh Saeian

اگر به دنبال یک فونت دست خط گرم و کاملا طبیعی و جذابی هستید ما به شما فونت دست نوشته حمیده ساعیان را پیشنهاد می کنیم که بی شک شما نیز از تایپ با این فونت لذت خواهید برد.

فونت دست نویس حمیده ساعیان

همان طور که از نام این فونت مشخص است، طراحش کسی نیست جز سرکار خانم حمیده ساعیان، ایشان سعی کرده است در این فونت دست خط واقعی خود را به جامعه گرافیست ها هدیه بدهد. جا دارد زحمات ایشان را پاس بداریم و برایشان بهترین ها را آرزو بکنیم. همچنین از زحمات استاد مسلم ابراهیمی عزیز نیز تقدیر و تشکل به عمل می اوریم.

فونت حمیده ساعیان

این قلم رایگان نیست و تحت لایسنس سایت فونت ایران به قیمت پایه ۲۸٫۰۰۰ تومان به فروش میرسد که شما برای حمایت از حق تولید کننده بایستی لایسنس الین فونت را تهیه نمائید.

مشخصات فونت:
نام فونت : فونت حمیده ساعیان نام نمایشی : me-hamideh-saeian طراح فونت : حمیده ساعیان حجم فونت : نا معلوم فرمت فونت : TTF فرمت فایل فشرده : ZIP کاربرد فونت : دسکتاپ ورژن : 1.1 تعداد وزن ها : 1 قیمت فونت : شروع از 28.000 تومان سایت فروشنده : FontIran.com منبع : سایت فونت ایران
دانلود فونت:
  • برای کاهش حجم، فونت ها در فایل فشرده ارائه می شوند
  • برای خارج سازی از حالت فشرده می توانید از نرم افزار WinRar استفاده کنید
  • به منظور حفظ کپی رایت، بایستی فونت های پولی را خریداری نمائید
  • استفاده از هر فونتی برای صفحات وب پشنهاد نمیشود
  • استفاده از چندین فونت در صفحات وب باعث کندی سایت شما خواهد شد
  • ذکر منبع می تواند دلگرمی بیشتری برای ادامه فعالیت سایت باشد
  • برای حمایت از ما می توانید روی بنرهای تبلیغاتی کلیک کنید
دانلود فونت راهنمای سریع