فونت سرا، بزرگترین مرکز معرفی و دانلود فونت های فارسی در ایران

فونت سرا

FontSara.ir

دانلود فونت یکتا

15 جولای 2019 دسته بندی: امین عابدی, فونت ایران, فونت پولی, فونت فارسی, فونت فانتزی, وحید یعقوب‌ لو توسط: مدیر سایت بازدید: 6567 بازدید

فونت یکتا ( Yekta ) یکی از فونت های فانتزی با سبک هندسی است که دو سبک زوائد تزئینی و in-line ( درون خطی ) دارد. این فونت با داشتن نقوش اسلیمی می توان گفت حال و هوای کاملا فرهنگی و هنری دارد و می توان در طرح های گرافیکی فرهنگی، تبلیغات مذهبی، ادبی، هنری مورد استفاده قرار گیرد.

فونت یکتا

فونت یکتا توسط آقایان امین عابدی و وحید یعقوب لو طراحی شده است و در مجموعه فونت ایران به فروش میرسد، جا دارد زحمات این دو بزرگوار را پاس بداریم و برایشان آرزوی موفقیت و پیروزی بکنیم.

 

فونت یکتا

فونت یکتا هم اکنون در وب سایت فونت ایران به قیمت ۵۸ هزار تومان به فروش می رسد، و جهت حفظ حقوق تولید کننده ( طراح ) توصیه میشود این فونت را بصورت قانونی تهیه نمائید تا طراح با دلگرمی بیشتری بتواند در این حوضه فعالیت کند.

دانلود فونت هنری یکتا

استفاده از این فونت در وب سایت های و اپلیکیشن های توصیه نمی شود و از این رو بسته دریافتی فاقد وب فونت خواهد بود، همچنین فونت مذکور فقط از زبان عربی و فارسی پشتیبانی می کند. با خرید این فونت فرمت ttf در اختیار شما قرار داده میشود که می توانید در نرم افزار های گرافیکی به آسانی از آن استفاده کنید.

 

آپدیت ها:

در تاریخ ۱۵ مهر سال ۹۸ این فونت به نسخه ۲ ارتقاء یافت.

مشخصات فونت:
نام فونت : فونت یکتا نام نمایشی : Yekta طراح فونت : وحید یعقوب‌ لو و امین عابدی فرمت فونت : TTF فرمت فایل فشرده : نا معلوم کاربرد فونت : دسکتاپ ورژن : 1.0 قیمت فونت : 58.000 تومان سایت فروشنده : FontIran.com منبع : سایت فونت ایران
دانلود فونت:
  • برای کاهش حجم، فونت ها در فایل فشرده ارائه می شوند
  • برای خارج سازی از حالت فشرده می توانید از نرم افزار WinRar استفاده کنید
  • به منظور حفظ کپی رایت، بایستی فونت های پولی را خریداری نمائید
  • استفاده از هر فونتی برای صفحات وب پشنهاد نمیشود
  • استفاده از چندین فونت در صفحات وب باعث کندی سایت شما خواهد شد
  • ذکر منبع می تواند دلگرمی بیشتری برای ادامه فعالیت سایت باشد
  • برای حمایت از ما می توانید روی بنرهای تبلیغاتی کلیک کنید
دانلود فونت راهنمای سریع