فونت سرا، بزرگترین مرکز معرفی و دانلود فونت های فارسی در ایران

فونت سرا

FontSara.ir

دانلود فونت تیتر زبر

05 آگوست 2019 دسته بندی: فونت ایران, فونت رایگان, فونت فارسی, ملیحه نوازش‌ پور توسط: مدیر سایت بازدید: 12432 بازدید

فونت تیتر یکی از فونت های زیبا و پر کاربرد فارسی و رایگان است که بیشتر در نشریات و… به عنوان فونت عنوان استفاده میشود، اما فونت تیتر زبر یک فونت گرافیکی و افکتیو است که پایه اولیه آن از فونت تیتر بر گرفته شده است که با تغییر چشم گیری توسط سرکار خانم ملیحه نوازش پور طراحی شده است. این فونت در قالب پروژه دانشجویی در کارگاه مسلم ابراهیمی طراحی شده است.

فونت تیتر زبر (رایگان)

جا دارد از همین جا زحمات سر کار خانم ملیحه نوازش پور را پاس بداریم و برایشان آرزوی موفقیت و پیروزی داشته باشیم، امید است در آینده شاهد نمونه کارهای بیشتر از این طراح باشیم. همچنین کارهای تبدیل نرم افزار این فونت را جناب آقای محمد الیکایی انجام داده اند که از زحمات ایشان نیز تقدیر و تشکر می کنیم.

فونت تیتر زبر

فونت تیتر زبر می تواند کاربرد های مختلف در طراحی های گرافیکی داشته باشد. این فونت کاملا رایگان است و توسط وب سایت فونت ایران ارائه شده است. بصورت رایگان می توانید این فونت را دانلود و مورد استفاده قرار دهید.

تیتر زبر

اما برای حمایت از طراح این فونت یک بسته حمایتی توسط فونت ایران در نظر گرفته شده است تا عزیزانی که تمایل به حمایت مالی از طراحی این فونت را دارند می توانند مبلغ ۵ هزار تومان بصورت دلخواه واریز نمایید. توجه داشته باشید که تمامی مبالغ به طراح فونت تعلق می گیرد.

دانلود فونت تیتر زبر

مشخصات فونت:
نام فونت : فونت تیتر زبر نام نمایشی : Titr.Zebr طراح فونت : ملیحه نوازش پور فرمت فونت : TTF فرمت فایل فشرده : نا معلوم کاربرد فونت : دسکتاپ ورژن : 1.1 سایت فروشنده : fontIran.com منبع : سایت فونت ایران
دانلود فونت:
  • برای کاهش حجم، فونت ها در فایل فشرده ارائه می شوند
  • برای خارج سازی از حالت فشرده می توانید از نرم افزار WinRar استفاده کنید
  • به منظور حفظ کپی رایت، بایستی فونت های پولی را خریداری نمائید
  • استفاده از هر فونتی برای صفحات وب پشنهاد نمیشود
  • استفاده از چندین فونت در صفحات وب باعث کندی سایت شما خواهد شد
  • ذکر منبع می تواند دلگرمی بیشتری برای ادامه فعالیت سایت باشد
  • برای حمایت از ما می توانید روی بنرهای تبلیغاتی کلیک کنید
دانلود فونت راهنمای سریع