فونت سرا، بزرگترین مرکز معرفی و دانلود فونت های فارسی در ایران

فونت سرا

FontSara.ir

دانلود فونت سوفی

07 سپتامبر 2019 دسته بندی: آیدین وفاداری, فونت پولی, فونت خوشنویسی, فونت فارسی, مریم سافت توسط: مدیر سایت بازدید: 8624 بازدید

فونت سوفی ( soofee ) یکی از بهترین و بی نظیر ترین فونت های سبک ثلث است که تحولی نوین و عرصه تایپوگرافی و گرافیک در ایران است. بی شک فونت سوفی طراحی خاصی دارد که می تواند در حوزه ها و زمینه های مختلف از جمله عناوین کتاب، مطبوعات، تایپگرافی، پوسترهای تبلیغاتی، هنری و فرهنگی کاربرد بسیاری داشته باشد.

قلم سوفی

فونت سوفی حاصل در هم آمیختن خطاطی و خوشنویسی کهن با گرافیک امروزی است که می تواند نظمی زیبا و حیرت انگیز را به کاربر القاء دهد. این فونت یکی از کامل ترین فونت ها از نظر اعراب گذاری است و هماهنگی بسیار بالایی میان حروف و علائم مشاهده میشود. به نحوری که در کنار هم قرار گرفتن حروف و علائم در کنار هم مثل یک پازل به نظر میرسد.

فونت سوفی

فونت فارسی سوفی

این فونت توسط دوست خویمان جناب آقای آیدین وفاداری طراحی و عرضه شده است که در تاریخ ۲۹ مهر سال ۱۳۹۶ به ثبت رسیده است، جا دارد لحظه به لحظه زحمات کشیده شده روی این فونت را پاس بداریم و برای جناب آقای آیدین وفاداری آرزوی موفقیت و پیروزی بکنیم.

دانلود فونت سوفی

شما با خرید فونت سوفی نمی توانید در نرم افزار های گرافیکی بصورت مستقیم تایپ کنید! برای استفاده از این فونت بایستی نرم افزار قلم برتر از مجموعه مریم سافت را تهیه نمائید تا بتوانید از این فونت بهره بگیرید.
فونت سوفی ثلث
مشخصات فونت:
نام فونت : فونت سوفی نام نمایشی : w_Soofee طراح فونت : آیدین وفاداری حجم فونت : نا معلوم فرمت فونت : فرمت فایل فشرده : نا معلوم کاربرد فونت : دسکتاپ ورژن : 1.0 تعداد وزن ها : 1 قیمت فونت : 60.000 تومان سایت فروشنده : MaryamSoft.com منبع : سایت مریم سافت
دانلود فونت:
  • برای کاهش حجم، فونت ها در فایل فشرده ارائه می شوند
  • برای خارج سازی از حالت فشرده می توانید از نرم افزار WinRar استفاده کنید
  • به منظور حفظ کپی رایت، بایستی فونت های پولی را خریداری نمائید
  • استفاده از هر فونتی برای صفحات وب پشنهاد نمیشود
  • استفاده از چندین فونت در صفحات وب باعث کندی سایت شما خواهد شد
  • ذکر منبع می تواند دلگرمی بیشتری برای ادامه فعالیت سایت باشد
  • برای حمایت از ما می توانید روی بنرهای تبلیغاتی کلیک کنید
دانلود فونت راهنمای سریع