فونت سرا، بزرگترین مرکز معرفی و دانلود فونت های فارسی در ایران

فونت سرا

FontSara.ir
تبلیغات در فونت سرا
خوش آمدید...
نرم افزارهای مورد نیاز
یکی از بهترین نرم افزارهای فشرده سازی فایل
یکی از بهترین برنامه های طراحی و ویرایش فونت
یکی از بهترین و محبوب ترین نرم افزار های طراحی فونت است

دانلود فونت سوفی

۱۶ شهریور ۱۳۹۸ دسته بندی: آیدین وفاداری, فونت پولی, فونت خوشنویسی, فونت فارسی, مریم سافت توسط: مدیر سایت بازدید: 91 بازدید

فونت سوفی ( soofee ) یکی از بهترین و بی نظیر ترین فونت های سبک ثلث است که تحولی نوین و عرصه تایپوگرافی و گرافیک در ایران است. بی شک فونت سوفی طراحی خاصی دارد که می تواند در حوزه ها و زمینه های مختلف از جمله عناوین کتاب، مطبوعات، تایپگرافی، پوسترهای تبلیغاتی، هنری و فرهنگی کاربرد بسیاری داشته باشد.

قلم سوفی

فونت سوفی حاصل در هم آمیختن خطاطی و خوشنویسی کهن با گرافیک امروزی است که می تواند نظمی زیبا و حیرت انگیز را به کاربر القاء دهد. این فونت یکی از کامل ترین فونت ها از نظر اعراب گذاری است و هماهنگی بسیار بالایی میان حروف و علائم مشاهده میشود. به نحوری که در کنار هم قرار گرفتن حروف و علائم در کنار هم مثل یک پازل به نظر میرسد.

فونت سوفی

فونت فارسی سوفی

این فونت توسط دوست خویمان جناب آقای آیدین وفاداری طراحی و عرضه شده است که در تاریخ ۲۹ مهر سال ۱۳۹۶ به ثبت رسیده است، جا دارد لحظه به لحظه زحمات کشیده شده روی این فونت را پاس بداریم و برای جناب آقای آیدین وفاداری آرزوی موفقیت و پیروزی بکنیم.

دانلود فونت سوفی

شما با خرید فونت سوفی نمی توانید در نرم افزار های گرافیکی بصورت مستقیم تایپ کنید! برای استفاده از این فونت بایستی نرم افزار قلم برتر از مجموعه مریم سافت را تهیه نمائید تا بتوانید از این فونت بهره بگیرید.
فونت سوفی ثلث
راهنمای نصب فونت در ویندوز :
فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید. ابتدا دقت داشته باشید فایل دانلودی را از حالت فشرده خارج کرده باشید.

دو روش نصب وجود دارد که به شرح زیر است:

1- نصب دستی : فایل های فونت با فرمت های TTF و OTF را به مسیر C:\WINDOWS\Fonts در ویندوز خود کپی نمائید. همچنین می توانید از بخش Control Panel نیز به بخش Font ها مراجعه کنید و فایل ها اینجا کپی کنید.

2- نصب اتوماتیک : اگر از ویندوز 7 به بالا استفاده می کنید فونت ها با فرمت TTF و OTF را باز کنید در بالای پنجره باز شده دکمه install را بزنید تا بصورت خودکار فونت برایتان نصب شود.

تبلیغات در فونت سرا تبلیغات در فونت سرا تبلیغات در فونت سرا

آخرین فونت های منتشر شده :

فونت ایران

فونت ایران

فونت پولی
فونت کاموا

فونت کاموا

فونت رایگان
فونت بهمن، دانلود فونت بهمن

فونت بهمن

فونت پولی
فونت ایران مارکر

فونت ایران مارکر

فونت رایگان
دانلود فونت متوسلیان

فونت متوسلیان

فونت پولی
فونت سجیل

فونت سجیل

فونت پولی
فونت باکری

فونت باکری

فونت پولی
فونت سوفی

فونت سوفی

فونت پولی
فونت نیان ، افسانه سالک و رضا بختیاری فرد

فونت نیان

فونت پولی
فونت دبستان

فونت دبستان

فونت پولی
فونت فرزاد

فونت فرزاد

فونت پولی
فونت دست نویس hanachi حناچی

فونت حناچی

فونت پولی
فونت سینما

فونت سینما

فونت پولی
فونت دالغا

فونت دالغا

فونت پولی