فونت سرا، بزرگترین مرکز معرفی و دانلود فونت های فارسی در ایران

فونت سرا

FontSara.ir

دانلود فونت رهروان

15 جولای 2019 دسته بندی: ابوالفضل رهروان, فونت ایران, فونت پولی, فونت فارسی توسط: مدیر سایت بازدید: 7109 بازدید

فونت رهروان با الگوبرداری از خط ثلث طراحی شد و در این فونت سعی شده است فضای جدید با حفظ روحیه خوشنویسی و گرافیکی ارائه شود.

نام این فونت از نام طراح آن برگرفته شده است. فونت رهروان توسط جناب آقای ابوالفضل رهروان طراح شده است، ایشان یکی از گرافیک کاران با تجربه و خبره کشور عزیزمان هستند که بیشتر علاقمند به تولید آثار گرفیکی با حروفی است که خود طراحی میکند و معمولا از حروف فارسی و فونت های فارسی خارج از سیستم و قواعد در طرح های خود استفاده می کند.

دانلود فونت رهروان

جا دارد از همین جا زحمات این بزرگوار را پاس بداریم و برایشان آرزوی موفقیت بکنیم.

قلم رهروان را می توان یک فونت هنری و جذاب نامید که می توان در حوضه های مختلف از این فونت بی نظیر بهره گرفت، در این قلم حروف ظریف با ترکیب با بدنه حروف و فرم های رها باعث شده است که جلوه ای خاص و ویژه به این قلم بدهند.

فونت رهروان

با خرید فونت رهروان فرمت TTF  در اختیار شما قرار داده میشود که می توانید در اکثر برنامه های گرافیکی از آن استفاده کنید، همچنین فایل راهنما نیز در اختیار شما قرار داده میشود تا بتوانید بهتر از این فونت استفاده کنید و حروف را کشیده تایپ کنید و…

فونت رهروان هم اکنون در وب سایت فونت ایران ( FontIran.com ) به قیمت ۵۸٫۰۰۰ تومان به فروش میرسد که پیشنهاد می کنیم به جهت احترام به زحمات طراح آن را خریداری نمائید.

مشخصات فونت:
نام فونت : فونت رهروان نام نمایشی : Rahrovan طراح فونت : ابوالفضل رهروان فرمت فونت : TTF فرمت فایل فشرده : کاربرد فونت : دسکتاپ ورژن : 1.0 قیمت فونت : 58.000 تومان سایت فروشنده : FontIran.com
دانلود فونت:
  • برای کاهش حجم، فونت ها در فایل فشرده ارائه می شوند
  • برای خارج سازی از حالت فشرده می توانید از نرم افزار WinRar استفاده کنید
  • به منظور حفظ کپی رایت، بایستی فونت های پولی را خریداری نمائید
  • استفاده از هر فونتی برای صفحات وب پشنهاد نمیشود
  • استفاده از چندین فونت در صفحات وب باعث کندی سایت شما خواهد شد
  • ذکر منبع می تواند دلگرمی بیشتری برای ادامه فعالیت سایت باشد
  • برای حمایت از ما می توانید روی بنرهای تبلیغاتی کلیک کنید
دانلود فونت راهنمای سریع