فونت سرا، بزرگترین مرکز معرفی و دانلود فونت های فارسی در ایران

فونت سرا

FontSara.ir

دانلود فونت طراحی لوگو تایپ تابان

08 سپتامبر 2019 دسته بندی: فونت لایه باز توسط: مدیر سایت بازدید: 9508 بازدید

بی شک تاکنون اسم لوگو تایپ به گوشتان خورده باشد، لوگو تایپ به آن دسته از لوگو هایی گفته می شود که نام و اسم شرکت و برند بصورت نوشتاری با حالتی خاص و جذاب نوشته میشود و در نهایت به عنوان لوگو ارائه میشه. که می توان به لوگوی بانک ملت، لوگوی شرکت ایسوس، لنوو، سامسونگ، چی توز، مزمز، نوشابه کوکا کولا و… اشاره کرد. حال می خواهیم یک فونت مخصوص طراحی لوگو تایپ به شما معرفی کنیم که این فونت مناسب طراحی لوگو و نوشته های بسیار کوتاه هست.

فونت لایه باز تابان

فونت لایه باز تابان، یکی از بهترین و زیباترین فونت های مخصوص طراحی لوگو تایپ است ، این فونت بصورت تک حرف جداگانه و در فایل PSD بصورت متن باز ارائه میشود و از آن دسته فونت هایی که بتوانید نصب کنید و با آن تایپ کنید.

بعد خرید فرمت PSD فایل در اختیار شما قرار میگیرد که با باز کردن آن در فتوشاپ حروف در اختیار شماست که حال شمائید باید با خلاقیت خود و با چیدن حروف کنار هم بتوانید کلمه مورد نظر را بصورت زیبا در بیاورید.

فونت لایه باز تابان توسط سایت دیزاین سرا طراحی شده که جا دارد از زحمات این تیم تقدیر و تشکر بکنیم و برایشان آرزوی موفقیت و پیروزی داشته باشیم.

فونت لوگو تایپ

متاسفانه در سایت دیزاین سرا تصویر نمونه ای از نمونه نوشته های این فونت وجود نداشت و ما نیز فایل فونت را در اختیار نداشتیم، به همین دلیل به تنها تصویر ارائه شده در سایت دیزاین سرا اکتفا کردیم و همان را به شما به نمایش گذاشتیم

 

 

مشخصات فونت:
نام فونت : فونت لایه باز تابان نام نمایشی : taban طراح فونت : نا معلوم حجم فونت : 1.5 مگابایت فرمت فونت : PSD فرمت فایل فشرده : نا معلوم کاربرد فونت : دسکتاپ ورژن : 1 تعداد وزن ها : 1 قیمت فونت : 10.000 تومان سایت فروشنده : DesignSara.ir منبع : دیزاین سرا
دانلود فونت:
  • برای کاهش حجم، فونت ها در فایل فشرده ارائه می شوند
  • برای خارج سازی از حالت فشرده می توانید از نرم افزار WinRar استفاده کنید
  • به منظور حفظ کپی رایت، بایستی فونت های پولی را خریداری نمائید
  • استفاده از هر فونتی برای صفحات وب پشنهاد نمیشود
  • استفاده از چندین فونت در صفحات وب باعث کندی سایت شما خواهد شد
  • ذکر منبع می تواند دلگرمی بیشتری برای ادامه فعالیت سایت باشد
  • برای حمایت از ما می توانید روی بنرهای تبلیغاتی کلیک کنید
دانلود فونت راهنمای سریع