فونت سرا، بزرگترین مرکز معرفی و دانلود فونت های فارسی در ایران

فونت سرا

FontSara.ir

دانلود فونت دست نویس نیک

29 آگوست 2019 دسته بندی: ایران فونت, فونت پولی, فونت دست نویس, فونت فارسی, فونت فانتزی, قاسم نجاری توسط: مدیر سایت بازدید: 10163 بازدید

فونت نیک، بی شک بی نظیرترین، حرفه ای ترین و بهترین فونت دست نویس و فونت فانتزی فارسی است که با انتشار آن انقلابی در ارائه تصاویر عاشقانه در شبکه های فارسی رخ داد. در نگاه اول از نمونه تصاویر خلق شده با این فونت شگفت زده خواهید شد.

فونت دست نویس نیک

فونت دست نویس نیک، با الگو برداری از دست خط شخصی جناب آقای علی نیک خواه و توسط طراح خوش ذوق و زبر دست کشورمان جناب آقای قاسم نجاری طراحی و ارائه شده است. طراحی این فونت از سال ۱۳۹۵ شروع و در مهر ماه سال ۱۳۹۶ به پایان رسید و جهت استفاده شما دوستان عزیز منتشر شد.

فونت فانتزی نیک

یکی از ویژگی های بسیار خوب فونت فانتزی نیک هماهنگی بالای آن با حروف لاتین است، طوری که ساختاری منظم، اصولی و یک دستی را در نوشته های خود شاهد خواهید بود.

فونت فارسی نیک Nic

با خرید این فونت نسخه TTF این فونت در اختیار شما قرار داده میشود که می توانید بصورت مستقیم در نرم افزار های گرافیکی از قلم نیک بهره بگیرید.

فونت نیک

اگر به دنبال فونتی خاص و زیبا می گردید من به شما پیشنهاد می کنم حتما این فونت را امتحان کنید، بی شک از داشتن این فونت دلگرام خواهید بود.

فونت فانتزی فارسی

به جهت حمایت از حقوق طراح شما بایستی نسخه اورجینال این فونت را از سایت ایران فونت ( irfont.ir ) به مبلغ ۱۸٫۰۰۰ تومان تهیه نمائید.

 

مشخصات فونت:
نام فونت : فونت نیک نام نمایشی : A nic طراح فونت : قاسم نجاری حجم فونت : نا معلوم فرمت فونت : TTF فرمت فایل فشرده : نا معلوم کاربرد فونت : دسکتاپ ورژن : 1.0 تعداد وزن ها : 1 قیمت فونت : 18.000 تومان سایت فروشنده : irfont.ir منبع : سایت ایران فونت
دانلود فونت:
  • برای کاهش حجم، فونت ها در فایل فشرده ارائه می شوند
  • برای خارج سازی از حالت فشرده می توانید از نرم افزار WinRar استفاده کنید
  • به منظور حفظ کپی رایت، بایستی فونت های پولی را خریداری نمائید
  • استفاده از هر فونتی برای صفحات وب پشنهاد نمیشود
  • استفاده از چندین فونت در صفحات وب باعث کندی سایت شما خواهد شد
  • ذکر منبع می تواند دلگرمی بیشتری برای ادامه فعالیت سایت باشد
  • برای حمایت از ما می توانید روی بنرهای تبلیغاتی کلیک کنید
دانلود فونت راهنمای سریع