فونت سرا، بزرگترین مرکز معرفی و دانلود فونت های فارسی در ایران

فونت سرا

FontSara.ir
تبلیغات در فونت سرا
خوش آمدید...
نرم افزارهای مورد نیاز
یکی از بهترین نرم افزارهای فشرده سازی فایل
یکی از بهترین برنامه های طراحی و ویرایش فونت
یکی از بهترین و محبوب ترین نرم افزار های طراحی فونت است

دانلود فونت نیان

۱۶ شهریور ۱۳۹۸ دسته بندی: افسانه سالک, رضا بختیاری فرد, فونت پولی, فونت فارسی, مریم سافت توسط: مدیر سایت بازدید: 93 بازدید

فونت نیان ( Nian ) بی شک یکی از فونت های زیبا با خوانایی بالاست که می تواند در نوشته های عمومی کاربرد بسیاری داشته باشد. فونت نیان استخوان بندی و ساختاری آشکار دارد و طراحی امروزی و مدرن آن باعث شده است در مطبوعات و نشریات بسیار مورد توجه قرار گیرد.

بهترین فونت فارسی مناسب استفاده مطبوعاتی

دانلود فونت نیان

قلم نیان دارای ۸ وزن مختلف است که وزن های سبک آن می تواند در متن های بلند مثل متنون کتاب و مطبوعات کاربرد داشته باشد و وزن سنگین و ضخیم آن می تواند در عنوان ها، پوسترهای تبلیغاتی، آثار گرافیکی و… کاربرد داشته باشد. این فونت از زبان های فارسی، کردی، عربی و اردو پشتیبانی می کند. همچنین هماهنگی بسیار بالایی با نوشته های لاتین دارد و کاراکترهای لاتین آن Encode Sans نام دارد و تحت مجوز OFL انتشار یافته است.

فونت نیان nian

شروع طراحی فونت نیاز از سال ۱۳۹۰ استارت خورد و طراحی و تکمیل آن تقریبا ۵ سالی زمان برد که در نهایت سال ۱۳۹۵ این فونت آماده انتشار شد، و در سایت فونت ایران به فروش گذاشته شد، و طی دو سال گذشته رفته رفته تکمیل تر شده است.

فونت مخصوص چاپ کتاب

قلم نیان به دست سرکار خانم افسانه سالک و جناب آقای رضا بختیاری فرد طراحی شده است که جا دارد سالیان سال تلاش های انجام شده روی این فونت را پاس بداریم و برای این دو عزیز آرزوی سلامتی داریم.

بهترین فونت فارسی

همچنین لازم به توضیح است که برای استفاده بهتر از این فونت شما بایستی نرم افزار قلم برتر که یکی از برنامه های محبوب سایت مریم سافت است را تهیه نمائید.

دانلود فونت nian

راهنمای نصب فونت در ویندوز :
فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید. ابتدا دقت داشته باشید فایل دانلودی را از حالت فشرده خارج کرده باشید.

دو روش نصب وجود دارد که به شرح زیر است:

1- نصب دستی : فایل های فونت با فرمت های TTF و OTF را به مسیر C:\WINDOWS\Fonts در ویندوز خود کپی نمائید. همچنین می توانید از بخش Control Panel نیز به بخش Font ها مراجعه کنید و فایل ها اینجا کپی کنید.

2- نصب اتوماتیک : اگر از ویندوز 7 به بالا استفاده می کنید فونت ها با فرمت TTF و OTF را باز کنید در بالای پنجره باز شده دکمه install را بزنید تا بصورت خودکار فونت برایتان نصب شود.

تبلیغات در فونت سرا تبلیغات در فونت سرا تبلیغات در فونت سرا

آخرین فونت های منتشر شده :

فونت ایران

فونت ایران

فونت پولی
فونت کاموا

فونت کاموا

فونت رایگان
فونت بهمن، دانلود فونت بهمن

فونت بهمن

فونت پولی
فونت ایران مارکر

فونت ایران مارکر

فونت رایگان
دانلود فونت متوسلیان

فونت متوسلیان

فونت پولی
فونت سجیل

فونت سجیل

فونت پولی
فونت باکری

فونت باکری

فونت پولی
فونت سوفی

فونت سوفی

فونت پولی
فونت نیان ، افسانه سالک و رضا بختیاری فرد

فونت نیان

فونت پولی
فونت دبستان

فونت دبستان

فونت پولی
فونت فرزاد

فونت فرزاد

فونت پولی
فونت دست نویس hanachi حناچی

فونت حناچی

فونت پولی
فونت سینما

فونت سینما

فونت پولی
فونت دالغا

فونت دالغا

فونت پولی