فونت سرا، بزرگترین مرکز معرفی و دانلود فونت های فارسی در ایران

فونت سرا

FontSara.ir

دانلود فونت نیان

07 سپتامبر 2019 دسته بندی: افسانه سالک, رضا بختیاری فرد, فونت پولی, فونت فارسی, مریم سافت توسط: مدیر سایت بازدید: 9659 بازدید

فونت نیان ( Nian ) بی شک یکی از فونت های زیبا با خوانایی بالاست که می تواند در نوشته های عمومی کاربرد بسیاری داشته باشد. فونت نیان استخوان بندی و ساختاری آشکار دارد و طراحی امروزی و مدرن آن باعث شده است در مطبوعات و نشریات بسیار مورد توجه قرار گیرد.

بهترین فونت فارسی مناسب استفاده مطبوعاتی

دانلود فونت نیان

قلم نیان دارای ۸ وزن مختلف است که وزن های سبک آن می تواند در متن های بلند مثل متنون کتاب و مطبوعات کاربرد داشته باشد و وزن سنگین و ضخیم آن می تواند در عنوان ها، پوسترهای تبلیغاتی، آثار گرافیکی و… کاربرد داشته باشد. این فونت از زبان های فارسی، کردی، عربی و اردو پشتیبانی می کند. همچنین هماهنگی بسیار بالایی با نوشته های لاتین دارد و کاراکترهای لاتین آن Encode Sans نام دارد و تحت مجوز OFL انتشار یافته است.

فونت نیان nian

شروع طراحی فونت نیاز از سال ۱۳۹۰ استارت خورد و طراحی و تکمیل آن تقریبا ۵ سالی زمان برد که در نهایت سال ۱۳۹۵ این فونت آماده انتشار شد، و در سایت فونت ایران به فروش گذاشته شد، و طی دو سال گذشته رفته رفته تکمیل تر شده است.

فونت مخصوص چاپ کتاب

قلم نیان به دست سرکار خانم افسانه سالک و جناب آقای رضا بختیاری فرد طراحی شده است که جا دارد سالیان سال تلاش های انجام شده روی این فونت را پاس بداریم و برای این دو عزیز آرزوی سلامتی داریم.

بهترین فونت فارسی

همچنین لازم به توضیح است که برای استفاده بهتر از این فونت شما بایستی نرم افزار قلم برتر که یکی از برنامه های محبوب سایت مریم سافت است را تهیه نمائید.

دانلود فونت nian

مشخصات فونت:
نام فونت : فونت نیان نام نمایشی : w_Nian طراح فونت : افسانه سالک و رضا بختیاری فرد حجم فونت : نا معلوم فرمت فونت : فرمت فایل فشرده : نا معلوم کاربرد فونت : دسکتاپ ورژن : 1 تعداد وزن ها : 8 قیمت فونت : 90.000 تومان سایت فروشنده : maryamsoft.com منبع : سایت شرکت مریم سافت
دانلود فونت:
  • برای کاهش حجم، فونت ها در فایل فشرده ارائه می شوند
  • برای خارج سازی از حالت فشرده می توانید از نرم افزار WinRar استفاده کنید
  • به منظور حفظ کپی رایت، بایستی فونت های پولی را خریداری نمائید
  • استفاده از هر فونتی برای صفحات وب پشنهاد نمیشود
  • استفاده از چندین فونت در صفحات وب باعث کندی سایت شما خواهد شد
  • ذکر منبع می تواند دلگرمی بیشتری برای ادامه فعالیت سایت باشد
  • برای حمایت از ما می توانید روی بنرهای تبلیغاتی کلیک کنید
دانلود فونت راهنمای سریع