فونت سرا، بزرگترین مرکز معرفی و دانلود فونت های فارسی در ایران

فونت سرا

FontSara.ir
تبلیغات در فونت سرا
نرم افزارهای مورد نیاز
یکی از بهترین نرم افزارهای فشرده سازی فایل
یکی از بهترین برنامه های طراحی و ویرایش فونت
یکی از بهترین و محبوب ترین نرم افزار های طراحی فونت است

دانلود فونت خوشنویسی میرزای جلی

۰۲ مرداد ۱۳۹۸ دسته بندی: امیر مهدی مصلحی, فونت پولی, فونت خوشنویسی, فونت فارسی, مریم سافت توسط: مدیر سایت بازدید: 436 بازدید

فونت میرزا یکی از زیباترین و استاندارد ترین فونت های خوشنویسی فارسی است که الگوری اولیه این فونت از نوشته های مرحوم میرزا غلام رضا اصفهانی برداشته شده است. قلم میرزا یکی از زیباترین قلم های خوشنویسی است که بی شک استفاده از این قلم در طرح های گرافیکی می تواند اعجاز کند.

فونت میرزا

در خوشنویسی هرگاه پهناي قلم ۶ ميليمتر تا ۲ سانتيمتر باشد و بتوان قطعاتي در حدود اندازه ي ۵۰×۳۵ سانتيمتر را نوشت، به این نوع خوشنویسی جلی نویسی گفته میشود. در لغت نامه دهخدا با هویدا و آشکار معنی شده است.  از این رو سبک خوشنویسی«جلی» را می‌ توان جایگزین وزن «بولد» هم در کارکرد و هم در معنی دانست.

فونت خوشنویسی میرزا جلی

قلم میرزا در دو وزن ارائه شده است، که یک وزن معمولی و یک وزن جلی است. برای پرهیز از ازدحام بصری و برای سادگی استفاده از این فونت، برخی جزییات ترسیمی در نظر گرفته نشده است. امید است پایۀ «خفی» نیز در آینده نزدیک به تایپ فیس متن این فونت اضافه شود.
فونت خوشنویسی
فونت خوشنویسی میزرا توسط دوست خوبمان جناب آقای امیر مهدی مصلحی طراحی شده است، جا دارد از همین طریق زحمات ایشان را پاس بداریم و برایشان آرزوی سلامتی و طول عمر داشته باشیم. فونت دبیر نیز توسط ایشان طراحی شده است.
هم اکنون قلم میرزا در مجموعه مریم سافت به فروش میرسد که می توانید با کمک نرم افزار قلم برتر از این فونت در نرم افزار های گرافیکی بهره بگیرید.
راهنمای نصب فونت در ویندوز :
فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید. ابتدا دقت داشته باشید فایل دانلودی را از حالت فشرده خارج کرده باشید.

دو روش نصب وجود دارد که به شرح زیر است:

1- نصب دستی : فایل های فونت با فرمت های TTF و OTF را به مسیر C:\WINDOWS\Fonts در ویندوز خود کپی نمائید. همچنین می توانید از بخش Control Panel نیز به بخش Font ها مراجعه کنید و فایل ها اینجا کپی کنید.

2- نصب اتوماتیک : اگر از ویندوز 7 به بالا استفاده می کنید فونت ها با فرمت TTF و OTF را باز کنید در بالای پنجره باز شده دکمه install را بزنید تا بصورت خودکار فونت برایتان نصب شود.

تبلیغات در فونت سرا تبلیغات در فونت سرا تبلیغات در فونت سرا

آخرین فونت های منتشر شده :

فونت فارسی وزیر

فونت وزیر

فونت رایگان
فونت فارسی ساحل

فونت ساحل

فونت رایگان
فونت لاله زار

فونت لاله زار

فونت رایگان
فونت اوژن

فونت اوژن

فونت پولی
فونت فانتزی زهرا روستا

فونت روستا

فونت رایگان
فونت ایران

فونت ایران

فونت پولی
دانلود رایگان فونت ایران شارپ

فونت ایران شارپ

فونت پولی
فونت کاموا

فونت کاموا

فونت رایگان
فونت بهمن، دانلود فونت بهمن

فونت بهمن

فونت پولی
فونت ایران مارکر

فونت ایران مارکر

فونت رایگان
دانلود فونت متوسلیان

فونت متوسلیان

فونت پولی
فونت سجیل

فونت سجیل

فونت پولی
فونت باکری

فونت باکری

فونت پولی
فونت سوفی

فونت سوفی

فونت پولی
فونت نیان ، افسانه سالک و رضا بختیاری فرد

فونت نیان

فونت پولی