فونت سرا، بزرگترین مرکز معرفی و دانلود فونت های فارسی در ایران

فونت سرا

FontSara.ir

دانلود فونت خوشنویسی میرزای جلی

24 جولای 2019 دسته بندی: امیر مهدی مصلحی, فونت پولی, فونت خوشنویسی, فونت فارسی, مریم سافت توسط: مدیر سایت بازدید: 18363 بازدید

فونت میرزا یکی از زیباترین و استاندارد ترین فونت های خوشنویسی فارسی است که الگوری اولیه این فونت از نوشته های مرحوم میرزا غلام رضا اصفهانی برداشته شده است. قلم میرزا یکی از زیباترین قلم های خوشنویسی است که بی شک استفاده از این قلم در طرح های گرافیکی می تواند اعجاز کند.

فونت میرزا

در خوشنویسی هرگاه پهناي قلم ۶ ميليمتر تا ۲ سانتيمتر باشد و بتوان قطعاتي در حدود اندازه ي ۵۰×۳۵ سانتيمتر را نوشت، به این نوع خوشنویسی جلی نویسی گفته میشود. در لغت نامه دهخدا با هویدا و آشکار معنی شده است.  از این رو سبک خوشنویسی«جلی» را می‌ توان جایگزین وزن «بولد» هم در کارکرد و هم در معنی دانست.

فونت خوشنویسی میرزا جلی

قلم میرزا در دو وزن ارائه شده است، که یک وزن معمولی و یک وزن جلی است. برای پرهیز از ازدحام بصری و برای سادگی استفاده از این فونت، برخی جزییات ترسیمی در نظر گرفته نشده است. امید است پایۀ «خفی» نیز در آینده نزدیک به تایپ فیس متن این فونت اضافه شود.
فونت خوشنویسی
فونت خوشنویسی میزرا توسط دوست خوبمان جناب آقای امیر مهدی مصلحی طراحی شده است، جا دارد از همین طریق زحمات ایشان را پاس بداریم و برایشان آرزوی سلامتی و طول عمر داشته باشیم. فونت دبیر نیز توسط ایشان طراحی شده است.
هم اکنون قلم میرزا در مجموعه مریم سافت به فروش میرسد که می توانید با کمک نرم افزار قلم برتر از این فونت در نرم افزار های گرافیکی بهره بگیرید.
مشخصات فونت:
نام فونت : فونت خوشنویسی میرزا نام نمایشی : wm_Mirza, wm_Mirza Jali طراح فونت : امیر مهدی مصلحی فرمت فونت : فرمت فایل فشرده : نا معلوم کاربرد فونت : دسکتاپ ورژن : 1 قیمت فونت : 100.000 تومان سایت فروشنده : maryamsoft.com منبع : سایت مریم سافت
دانلود فونت:
  • برای کاهش حجم، فونت ها در فایل فشرده ارائه می شوند
  • برای خارج سازی از حالت فشرده می توانید از نرم افزار WinRar استفاده کنید
  • به منظور حفظ کپی رایت، بایستی فونت های پولی را خریداری نمائید
  • استفاده از هر فونتی برای صفحات وب پشنهاد نمیشود
  • استفاده از چندین فونت در صفحات وب باعث کندی سایت شما خواهد شد
  • ذکر منبع می تواند دلگرمی بیشتری برای ادامه فعالیت سایت باشد
  • برای حمایت از ما می توانید روی بنرهای تبلیغاتی کلیک کنید
دانلود فونت راهنمای سریع