فونت سرا، بزرگترین مرکز معرفی و دانلود فونت های فارسی در ایران

فونت سرا

FontSara.ir

دانلود رایگان فونت کاموا

17 سپتامبر 2019 دسته بندی: عطیه کامجو, فونت ایران, فونت رایگان, فونت فارسی, فونت فانتزی توسط: مدیر سایت بازدید: 7633 بازدید

در این پست قصد معرفی یکی از بهترین فونت های فانتزی فارسی را داریم، فونتی که می تواند یکی از پر کاربردترین فونت های گرافیک کاران باشد. فونت کاموا، بی شک به جرآت می توان گفت یکی از زیباترین فونت ها فارسی است که توسط سرکار خانم عطیه کامجو طراحی شده است.

دانلود رایگان بهترین فونت فانتزی فارسی

فونت فانتزی کاموا

فونت گرافیکی کاموا بر اسال الگو بردار از حروفی که با نخ کاموا نوشته شده است برداشته شده ، این فونت به عنوان پروژه دانشجویی سرکار خانم کامجو در کارگاه استاد بزرگوار جناب آقای مسلم ابراهمیی اجرا شده است. بر خود وظیفه میدانیم زحمات این دو عزیز را گرامی بداریم و بهترین را برایشان آرزو بکنیم.

فونت کاموا

برای طراحی قلم کاموا، ابتدا حروف با استفاده از نخ کاموا بصورت دستی طراحی شده اند و سپس با انجام عکاسی و تصویر برداری تصاویر حروف به رایانه منتقل شده و سپس با زحمات بسیار با نرم افزار های تخصصی اقدام به تولید فونت شده است.

بهترین فونت فانتزی فارسی

در کنار حروف فارسی این فونت، حروف انگلیسی مشابه و هماهنگ با فونت رایگان کاموا نیز جایگزین شده تا شما بتوانید با خیال آسوده نوشته های انگلیسی و فارسی را با ساختار هماهنگ و ظاهری آراسته داشته باشید.

فونت کاموا کاملا رایگان است و می توانید از وب سایت فونت ایران آن را دانلود نمائید.

مشخصات فونت:
نام فونت : فونت کاموا نام نمایشی : kamva طراح فونت : عطیه کامجو حجم فونت : نا معلوم فرمت فونت : TTF فرمت فایل فشرده : نا معلوم کاربرد فونت : دسکتاپ ورژن : 1.1 تعداد وزن ها : 1 منبع : سایت فونت ایران
دانلود فونت:
  • برای کاهش حجم، فونت ها در فایل فشرده ارائه می شوند
  • برای خارج سازی از حالت فشرده می توانید از نرم افزار WinRar استفاده کنید
  • به منظور حفظ کپی رایت، بایستی فونت های پولی را خریداری نمائید
  • استفاده از هر فونتی برای صفحات وب پشنهاد نمیشود
  • استفاده از چندین فونت در صفحات وب باعث کندی سایت شما خواهد شد
  • ذکر منبع می تواند دلگرمی بیشتری برای ادامه فعالیت سایت باشد
  • برای حمایت از ما می توانید روی بنرهای تبلیغاتی کلیک کنید
دانلود فونت راهنمای سریع