فونت سرا، بزرگترین مرکز معرفی و دانلود فونت های فارسی در ایران

فونت سرا

FontSara.ir

دانلود فونت ایران سنس دست نویس

25 جولای 2019 دسته بندی: فونت ایران, فونت پولی, فونت فارسی, فونت موبایل و‌ اپلیکیشن, فونت ویژه وب, مسلم ابراهیمی توسط: مدیر سایت بازدید: 7496 بازدید

فونت ایران سنس دست نویس ( IRANSansDN ) در اصل همان نسخه تغییر یافته فونت ایران سنس است که در این فونت شمایل دست نویس در آن اضافه شده است. در این فونت سعی شده است فونت ایران سنس را به ظاهری دست نویس و زیباتر و دلنشین تر طراحی کرد.

فونت ایران سنس دست نویس IRANSansDN

فونت ایران سنس دست نویس:

در سه وزن مختلف ( Bold, Light, Regular ) ارائه شده است که هر سه وزن هماهنگی بسیاری با هم دارند و همچنین با فونت های انگلیسی نیز هماهنگ هستند. همچنین وب فونت نیز ارائه شده است و امروزه شاهد هستیم که این وب در بیشتر وب سایت ها و حتی اپلیکیشن های موبایل  مورد استفاده قرار میگیرد.

دانلود فونت ایران سنس دست نویس

این فونت طراحی بسیار نرم و دلنشینی دارد و از حس انسانی بیشتری برخوردار است و از این رو نوشته های شما گرم تر و صمیمی تر جلوه داده میشود. حسی دوستانه و صمیمی را می توانید به مخاطب بدهید.

ایران سنس دست نویس

فونت ایران سنس دست نویس توسط دوست خوبمان جناب آقای مسلم ابراهیمی طراحی شده است جا دارد خسته نباشید جانانه به این طراح زبر دست کشورمان بگیم و برایشان آرزوی موفقیت داشته باشیم. قیمت پایه این فونت ۳۸ هزار تومان است که بسته به نوع لایسنس انتخابی شما مبالغی به این مبلغ اضافه خواهد شد.

نمونه فونت ایران سنس دست نویس

مشخصات فونت:
نام فونت : فونت ایران سنس دست نویس نام نمایشی : IRANSansDN طراح فونت : مسلم ابراهیمی فرمت فونت : EOT, WOFF, TTF, OTF فرمت فایل فشرده : نا معلوم کاربرد فونت : دسکتاپ, موبایل, وب ورژن : 1.2 قیمت فونت : 38.000 تومان سایت فروشنده : fontiran.com منبع : سایت فونت ایران
دانلود فونت:
  • برای کاهش حجم، فونت ها در فایل فشرده ارائه می شوند
  • برای خارج سازی از حالت فشرده می توانید از نرم افزار WinRar استفاده کنید
  • به منظور حفظ کپی رایت، بایستی فونت های پولی را خریداری نمائید
  • استفاده از هر فونتی برای صفحات وب پشنهاد نمیشود
  • استفاده از چندین فونت در صفحات وب باعث کندی سایت شما خواهد شد
  • ذکر منبع می تواند دلگرمی بیشتری برای ادامه فعالیت سایت باشد
  • برای حمایت از ما می توانید روی بنرهای تبلیغاتی کلیک کنید
دانلود فونت راهنمای سریع