فونت سرا، بزرگترین مرکز معرفی و دانلود فونت های فارسی در ایران

فونت سرا

FontSara.ir

دانلود فونت دست نویس حناچی

05 سپتامبر 2019 دسته بندی: فونت پولی, فونت دست نویس, فونت فارسی, مریم سافت توسط: مدیر سایت بازدید: 7681 بازدید

فونت حناچی، جزء خارق العاده ترین فونت های دست نویس فارسی است که طراحی فوق العاده زیبا و بی نظیری دارد و می توان گفت بسیار بسیار نزدیک به دست نوشته های طبیعی است، بی شک شما نیز همانند ما در نگاه اول از زیبایی نوشته های این فونت لذت خواهید برد و دقایقی چشم از تصاویر ارائه شده بر نخواهید داشت.

فونت دست نویس حناچی

فونت دست نویس حناچی ( hanachi ) ساختاری بسیار منظم و یک دستی دارد و می تواند کاربرد های متفاوتی در حوزه های مختلف داشته باشد. از این فونت زیبا می توان در طراحی تصاویر عاشقانه، طرح های تبلیغاتی، مذهبی، جلد کتب، تبلیغات محیطی و… استفاده کرد.

دانلود فونت حناچی

فونت فارسی حناچی تنها در یک وزن ارائه شده و لایسنس تک کاربره آن به قیمت ۶۰ هزار تومان به فروش میرسد، اطلاعات دقیقی از طراح این فونت در دسترس نیست، به هر حال بر خود وظیفه میدانیم زحمات طراح را پاس بداریم و برایشان سلامتی و طول عمر آرزومندیم.

فونت دست نویس حناچی

اما از آنجایی که در سایت مریم سافت ( MaryamSoft.com ) ارائه شده است پس بی شک جزء آن دسته از فونت هایی خواهد بود که برای استفاده از آن مستلزم داشتن نرم افزار قلم برتر هستید. یعنی نیم توانید بصورت مستقیم در نرم افزار های گرافیکی با این فونت تایپ کنید.

دانلود فونت حناچی

مشخصات فونت:
نام فونت : فونت حناچی نام نمایشی : w_Hanachi طراح فونت : مریم سافت حجم فونت : نا معلوم فرمت فونت : فرمت فایل فشرده : نا معلوم کاربرد فونت : دسکتاپ ورژن : 1 تعداد وزن ها : 1 قیمت فونت : 60.000 تومان سایت فروشنده : maryamsoft.com منبع : سایت شرکت مریم سافت
دانلود فونت:
  • برای کاهش حجم، فونت ها در فایل فشرده ارائه می شوند
  • برای خارج سازی از حالت فشرده می توانید از نرم افزار WinRar استفاده کنید
  • به منظور حفظ کپی رایت، بایستی فونت های پولی را خریداری نمائید
  • استفاده از هر فونتی برای صفحات وب پشنهاد نمیشود
  • استفاده از چندین فونت در صفحات وب باعث کندی سایت شما خواهد شد
  • ذکر منبع می تواند دلگرمی بیشتری برای ادامه فعالیت سایت باشد
  • برای حمایت از ما می توانید روی بنرهای تبلیغاتی کلیک کنید
دانلود فونت راهنمای سریع