فونت سرا، بزرگترین مرکز معرفی و دانلود فونت های فارسی در ایران

فونت سرا

FontSara.ir

دانلود فونت دست نویس فرزاد

06 سپتامبر 2019 دسته بندی: فرزاد حسن زاده, فونت پولی, فونت دست نویس, فونت فارسی, مریم سافت توسط: مدیر سایت بازدید: 6512 بازدید

در این پست ویزه قصد دارم یکی از بی نظیر ترین فونت های دست نویس فارسی را خدمتتان معرفی کنم، فونت فرزاد جرء برترین فونت های دست نویس فارسی است که طراحی خارق العاده و جذاب کاراکترهای آن باعث شده است تبدیل به یک فونت فانتزی و خاص تبدیل شود. در نگاه اول نوشته های خلق شده با این فونت نگاه شما را می رباید و شما جذب این فونت میشوید.

فونت فرزاد

فونت های دست نویس حس صمیمیت بیشتری به مخاطب ارائه می کند و مخاطب این حس را همواره خواهد داشت که فضا، فضای صمیمانه و خودمانی است. فونت فرزاد نیز از این حیث مستثنی نیست. و یکی از گرمترین و نزدیک ترین فونت به خواسته گرافیست هاست!

فونت دست نویس فرزاد

فونت فرزاد از آن دست فونت های خاص و ویژه است که می تواند در طرح های گرافیکی، پوسترهای تبلیغاتی، تبلیغات محیطی ، مطبوعات و… مورد استفاده قرار گیرد.

دانلود فونت فرزاد

قلم فرزاد توسط طراح خوش ذوق و خلاق کشورمان جناب آقای فرزاد حسن زاده طراحی شده است که مسلما زحمات بسیار زیادی برای طراحی این فونت کشیدند، ما نیز به جهت ادب از ایشان کامل تشکر را داریم و برایشان طول عمر و سلامتی از خداوند منان خواستاریم.

برای استفاده از فونت فرزاد، شما باید نرم افزار قلم برتر را نیز تهیه نمائید.

دانلود فونت دست نویس

مشخصات فونت:
نام فونت : فونت فرزاد نام نمایشی : w_Farzad طراح فونت : فرزاد حسن زاده حجم فونت : نا معلوم فرمت فونت : فرمت فایل فشرده : نا معلوم کاربرد فونت : دسکتاپ ورژن : 1.0 تعداد وزن ها : 1 قیمت فونت : 60.000 تومان سایت فروشنده : maryamsoft.com منبع : سایت شرکت مریم سافت
دانلود فونت:
  • برای کاهش حجم، فونت ها در فایل فشرده ارائه می شوند
  • برای خارج سازی از حالت فشرده می توانید از نرم افزار WinRar استفاده کنید
  • به منظور حفظ کپی رایت، بایستی فونت های پولی را خریداری نمائید
  • استفاده از هر فونتی برای صفحات وب پشنهاد نمیشود
  • استفاده از چندین فونت در صفحات وب باعث کندی سایت شما خواهد شد
  • ذکر منبع می تواند دلگرمی بیشتری برای ادامه فعالیت سایت باشد
  • برای حمایت از ما می توانید روی بنرهای تبلیغاتی کلیک کنید
دانلود فونت راهنمای سریع