فونت سرا، بزرگترین مرکز معرفی و دانلود فونت های فارسی در ایران

فونت سرا

FontSara.ir

دانلود فونت دبستان

07 سپتامبر 2019 دسته بندی: امید امامیان, رضا بختیاری فرد, فونت پولی, فونت فارسی, مریم سافت توسط: مدیر سایت بازدید: 8612 بازدید

فونت دبستان یک قلم مخصوص کودکان و دانش آموزان پایه اول تا ششم است. فونت دبستان در دو نسخه سواد آموز و پیشرفته عرضه شده است. نسخه سواد آموز مخصوص دانش آموزانی است که در ابتدای راه هستند و هیچ پیش زمینه ابتدایی نوشتاری در ذهن خود ندارند و بایستی فونتی ساده و زیبا برایشان در نظر گرفت که بتوان علاقه یادگیری در آنها را افزایش داد. اما نسخه پیشرفته فونت دبستان مخصوص دانش آموزانی است که پیش تر آموزش های ابتدایی را گذرانده اند و آشنایی ابتدایی با نوشتار دارند.

فونت دبستان

دانلود آخرین نسخه فونت دبستان

فونت دبستان یک الگوی بسیار مناسب برای دست خط کودکان است که با کمک آموزگاران می تواند در بهبود خط نوشتاری کودکان بسیار موثر باشد و می توان شاهد خوش خط بودن دانش آموزان بود. این فونت یک فونت کامل و جامع است و اعداد و علائم فارسی و عربی را داراست که می توان در دروسی همچون قرآن کریم، ریاضیات، ادبیات و… مورد استفاده قرار گیرد.

دانلود فونت دبستان

فونت فارسی دبستان توسط آقایان امید امامیان و رضا بختیاری فرد طراحی شده است که بر خورد وظیفه میدانیم لحظه لحظه تلاش های این عزیزان را پاس بداریم و برایشان آرزوی موفقیت بکنیم، لازم به توضیح است که پیش تر فونت لیلا که حاصل تلاش های جناب رضا بختیاری فرد بود را در سایت خدمتتان معرفی کرده بودیم.

فونت فارسی دبستان، ویژه دانش آموزان پایه اول تا ششم ابتدایی

همچنین برای استفاده از این فونت بایستی نرم افزار قلم برتر که یکی از برنامه های کاربردی شرکت مریم سافت است، را تهیه نمائید.

فونت ویژه کتاب دبستانی ها

فونت دبستان

مشخصات فونت:
نام فونت : فونت دبستان نام نمایشی : w_Dabestan طراح فونت : امید امامیان و رضا بختیاری فرد حجم فونت : نا معلوم فرمت فونت : فرمت فایل فشرده : نا معلوم کاربرد فونت : دسکتاپ ورژن : 1 تعداد وزن ها : 6 قیمت فونت : 60.000 تومان سایت فروشنده : maryamsoft.com منبع : سایت شرکت مریم سافت
دانلود فونت:
  • برای کاهش حجم، فونت ها در فایل فشرده ارائه می شوند
  • برای خارج سازی از حالت فشرده می توانید از نرم افزار WinRar استفاده کنید
  • به منظور حفظ کپی رایت، بایستی فونت های پولی را خریداری نمائید
  • استفاده از هر فونتی برای صفحات وب پشنهاد نمیشود
  • استفاده از چندین فونت در صفحات وب باعث کندی سایت شما خواهد شد
  • ذکر منبع می تواند دلگرمی بیشتری برای ادامه فعالیت سایت باشد
  • برای حمایت از ما می توانید روی بنرهای تبلیغاتی کلیک کنید
دانلود فونت راهنمای سریع