فونت سرا، بزرگترین مرکز معرفی و دانلود فونت های فارسی در ایران

فونت سرا

FontSara.ir
تبلیغات در فونت سرا
خوش آمدید...
نرم افزارهای مورد نیاز
یکی از بهترین نرم افزارهای فشرده سازی فایل
یکی از بهترین برنامه های طراحی و ویرایش فونت
یکی از بهترین و محبوب ترین نرم افزار های طراحی فونت است

دانلود فونت دبستان

۱۶ شهریور ۱۳۹۸ دسته بندی: امید امامیان, رضا بختیاری فرد, فونت پولی, فونت فارسی, مریم سافت توسط: مدیر سایت بازدید: 61 بازدید

فونت دبستان یک قلم مخصوص کودکان و دانش آموزان پایه اول تا ششم است. فونت دبستان در دو نسخه سواد آموز و پیشرفته عرضه شده است. نسخه سواد آموز مخصوص دانش آموزانی است که در ابتدای راه هستند و هیچ پیش زمینه ابتدایی نوشتاری در ذهن خود ندارند و بایستی فونتی ساده و زیبا برایشان در نظر گرفت که بتوان علاقه یادگیری در آنها را افزایش داد. اما نسخه پیشرفته فونت دبستان مخصوص دانش آموزانی است که پیش تر آموزش های ابتدایی را گذرانده اند و آشنایی ابتدایی با نوشتار دارند.

فونت دبستان

دانلود آخرین نسخه فونت دبستان

فونت دبستان یک الگوی بسیار مناسب برای دست خط کودکان است که با کمک آموزگاران می تواند در بهبود خط نوشتاری کودکان بسیار موثر باشد و می توان شاهد خوش خط بودن دانش آموزان بود. این فونت یک فونت کامل و جامع است و اعداد و علائم فارسی و عربی را داراست که می توان در دروسی همچون قرآن کریم، ریاضیات، ادبیات و… مورد استفاده قرار گیرد.

دانلود فونت دبستان

فونت فارسی دبستان توسط آقایان امید امامیان و رضا بختیاری فرد طراحی شده است که بر خورد وظیفه میدانیم لحظه لحظه تلاش های این عزیزان را پاس بداریم و برایشان آرزوی موفقیت بکنیم، لازم به توضیح است که پیش تر فونت لیلا که حاصل تلاش های جناب رضا بختیاری فرد بود را در سایت خدمتتان معرفی کرده بودیم.

فونت فارسی دبستان، ویژه دانش آموزان پایه اول تا ششم ابتدایی

همچنین برای استفاده از این فونت بایستی نرم افزار قلم برتر که یکی از برنامه های کاربردی شرکت مریم سافت است، را تهیه نمائید.

فونت ویژه کتاب دبستانی ها

فونت دبستان

راهنمای نصب فونت در ویندوز :
فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید. ابتدا دقت داشته باشید فایل دانلودی را از حالت فشرده خارج کرده باشید.

دو روش نصب وجود دارد که به شرح زیر است:

1- نصب دستی : فایل های فونت با فرمت های TTF و OTF را به مسیر C:\WINDOWS\Fonts در ویندوز خود کپی نمائید. همچنین می توانید از بخش Control Panel نیز به بخش Font ها مراجعه کنید و فایل ها اینجا کپی کنید.

2- نصب اتوماتیک : اگر از ویندوز 7 به بالا استفاده می کنید فونت ها با فرمت TTF و OTF را باز کنید در بالای پنجره باز شده دکمه install را بزنید تا بصورت خودکار فونت برایتان نصب شود.

تبلیغات در فونت سرا تبلیغات در فونت سرا تبلیغات در فونت سرا

آخرین فونت های منتشر شده :

فونت ایران

فونت ایران

فونت پولی
فونت کاموا

فونت کاموا

فونت رایگان
فونت بهمن، دانلود فونت بهمن

فونت بهمن

فونت پولی
فونت ایران مارکر

فونت ایران مارکر

فونت رایگان
دانلود فونت متوسلیان

فونت متوسلیان

فونت پولی
فونت سجیل

فونت سجیل

فونت پولی
فونت باکری

فونت باکری

فونت پولی
فونت سوفی

فونت سوفی

فونت پولی
فونت نیان ، افسانه سالک و رضا بختیاری فرد

فونت نیان

فونت پولی
فونت دبستان

فونت دبستان

فونت پولی
فونت فرزاد

فونت فرزاد

فونت پولی
فونت دست نویس hanachi حناچی

فونت حناچی

فونت پولی
فونت سینما

فونت سینما

فونت پولی
فونت دالغا

فونت دالغا

فونت پولی