فونت سرا، بزرگترین مرکز معرفی و دانلود فونت های فارسی در ایران

فونت سرا

FontSara.ir

دانلود فونت سینما

05 سپتامبر 2019 دسته بندی: علی پزشک, فونت پولی, فونت فارسی, مریم سافت توسط: مدیر سایت بازدید: 6793 بازدید

فونت سینما ( cinema ) یکی از زیباترین و بهترین فونت های ویژه صفحه آرائی و پوسترهای تبلیغاتی است. که شروع طراحی آن به سال ۸۸ بر میگردد. پایه اولیه این فونت بر اساس نیاز به فونتی در سبک سینمای قدیم شکل گرفت، زمانی که نیاز شد کتاب “زرد مشکی” با این سبک طراحی شود. و طراح با خوش ذوقی تمام و تلاش فراوان اقدام به طراحی این فونت نمود.

فونت سینما cinama

این فونت توسط دوست عزیزمان جناب آقای علی پزشک طراحی شده است. ایشان با الگو بردار از نوشته های پوسترهای قدیمی اقدام به طراحی این فونت کردند، که می تواند در عناوین کتاب، پوسترهای تبلیغاتی، طرح های فرهنگی و هنری و تبلیغات محیطی بسیار پر کاربرد باشد.

دانلود فونت سینما

جا دارد از زحمات جناب آقای علی پزشک تقدیر و تشکر به عمل آوریم و برایشان صحت عمر و سلامتی آرزو بکنیم امید است شاهد نمونه کارهای بیشتری از این طراح زبر دست کشورمان باشیم.

قلم سینما

لازم به توضیح است که برای استفاده از این فونت نیاز به نرم افزار قلم برتر خواهید داشت و نمی توانید بصورت مستقیم در نرم افزار های گرافیکی با این فونت تایپ کنید. برای تهیه نرم افزار فوق و فونت سینما می توانید به وب سایت شرکت مریم سافت به نشانی MaryamSoft.com مراجعه کنید.

فونت تاریخی، فونت مذهبی

فونت فانتزی سینما

 

مشخصات فونت:
نام فونت : فونت سینما نام نمایشی : w_Cinema طراح فونت : علی پزشک حجم فونت : نا معلوم فرمت فونت : فرمت فایل فشرده : نا معلوم کاربرد فونت : دسکتاپ ورژن : نا معلوم تعداد وزن ها : 1 قیمت فونت : 60.000 تومان سایت فروشنده : maryamsoft.com منبع : سایت شرکت مریم سافت
دانلود فونت:
  • برای کاهش حجم، فونت ها در فایل فشرده ارائه می شوند
  • برای خارج سازی از حالت فشرده می توانید از نرم افزار WinRar استفاده کنید
  • به منظور حفظ کپی رایت، بایستی فونت های پولی را خریداری نمائید
  • استفاده از هر فونتی برای صفحات وب پشنهاد نمیشود
  • استفاده از چندین فونت در صفحات وب باعث کندی سایت شما خواهد شد
  • ذکر منبع می تواند دلگرمی بیشتری برای ادامه فعالیت سایت باشد
  • برای حمایت از ما می توانید روی بنرهای تبلیغاتی کلیک کنید
دانلود فونت راهنمای سریع