فونت سرا، بزرگترین مرکز معرفی و دانلود فونت های فارسی در ایران

فونت سرا

FontSara.ir

دانلود فونت بهمن – مناسب تیتر نویسی

17 سپتامبر 2019 دسته بندی: احسان جعفر پیشه, علی جعفر پیشه, فونت پولی, فونت فارسی, مریم سافت توسط: مدیر سایت بازدید: 14403 بازدید

فونت بهمن ( Bahman ) از دسته فونت های زخیم تیتر نویسی و طراحی پوستر است که از پوسترهای سینمای قدیم و جدید ایران و با حال و هوایی امروزی و مدرن طراحی شده است. طراحی این فونت از سال ۱۳۹۶ شروع در نهایت سال ۱۳۹۶ به اتمام رسید و در مجموعه مریم سافت عرضه شد.

فونت بهمن

قلم بهمن بیشتر مناسب کارهای کوتاه نویسی از جمله عنوان نویسی، طراحی لوگو، تابلو سازی، پوسترهای تبلیغاتی، کتاب کودک و… کاربرد بسیاری داشته باشد. اما این فونت مناسب متن های طولانی نیست و برای این منظور مناسب نخواهد بود.

دانلود فونت بهمین

فونت بهمن توسط آقایان احسان جعفر پیشه و علی جعفر پیشه طراحی شده است که جا دارد زحمات این دو برادر را پاس بداریم و برایشان بهترین ها را آرزو بکنیم.

بهترین فونت تیتر نویسی

این فونت علاوه بر داشتن وزن بسیار سنگین و نوستالژی بودنش، تنوع و تعداد بالای لیگچرها آلترناتیو ها اشاره کرد، به جفت حروف خاص لیگچر و به حروف جایگزین آلترناتیو گفته میشود، این قابلیت های به طرحان گرافیکی و تایپوگرافی ها این امکان را می دهد که با بهره گیری از سلیقه خود بتوانند بی نظیرترین و بهترین طرح ممکن را خلق کنند.

بهترین فونت عنوان نویسی فارسی

بهترین فونت عنوان

بهترین فونت فارسی

برای استفاده از این فونت، بایستی برنامه قلم برتر را تهیه بکنید. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت مریم سافت به نشانی MaryamSoft.com مراجعه کنید.
مشخصات فونت:
نام فونت : فونت بهمن نام نمایشی : w_Bahman طراح فونت : احسان و علی جعفر پیشه حجم فونت : نا معلوم فرمت فونت : فرمت فایل فشرده : نا معلوم کاربرد فونت : دسکتاپ ورژن : 1.0 تعداد وزن ها : 1 قیمت فونت : 60.000 تومان سایت فروشنده : MaryamSoft.com منبع : مریم سافت
دانلود فونت:
  • برای کاهش حجم، فونت ها در فایل فشرده ارائه می شوند
  • برای خارج سازی از حالت فشرده می توانید از نرم افزار WinRar استفاده کنید
  • به منظور حفظ کپی رایت، بایستی فونت های پولی را خریداری نمائید
  • استفاده از هر فونتی برای صفحات وب پشنهاد نمیشود
  • استفاده از چندین فونت در صفحات وب باعث کندی سایت شما خواهد شد
  • ذکر منبع می تواند دلگرمی بیشتری برای ادامه فعالیت سایت باشد
  • برای حمایت از ما می توانید روی بنرهای تبلیغاتی کلیک کنید
دانلود فونت راهنمای سریع