فونت سرا، بزرگترین مرکز معرفی و دانلود فونت های فارسی در ایران

فونت سرا

FontSara.ir

دانلود فونت آتابای

11 آگوست 2019 دسته بندی: فونت ایران, فونت پولی, فونت دست نویس, فونت فارسی, هادی ارجمند توسط: مدیر سایت بازدید: 5456 بازدید

فونت آتابای ( Atabay ) یکی از زیباترین و بی نظیر ترین فونت های فارسی به سیک قلم مو و جوهر است که روحیه کاملا شرقی داشته و با پیوستگی خط فارسی و سیک قلم مو و جوهر همنشینی دل نشینی دارد. از این نوع فونت های فارسی بسیار محدود و انگشت شمار است.

فونت آتابای

فونت آتابای بیشتر کاربرد گرافیکی دارد و مناسب استفاده در طرح های گرافیکی و پوسترهای گرافیکی است و برای استفاده مطبوعاتی، وب و یا اپلیکیشن های موبایل به هیچ عنوان مناسب نیست، از این رو فقط تک نسخه مخصوص کامپیوتر ارائه شده است.

دانلود فونت آتابای

دانلود فونت دست نویس آتابای

این فونت توسط دوست خوبمان جناب آقای هادی ارجمند طراحی و عرضه شده است که ما بر خود وظیفه می دانیم به نوبه خودمان از زحمات و تلاش های این دوستمان تقدیر و تشکر به عمل آوریم و برایشان طول عمر و سلامتی آرزو بکنیم.

دانلود فونت گرافیکی

تمامی تک تک حروف در فونت آتابای بصورت کاملا مجزا طراحی شده اند و سپس توسط نرم افزار طراحی فونت تبدیل به یک فونت شده اند تا در نهایت یکی فونت زیبا و بی نظیری را تجربه بکنیم اما توجه داشته باشید که اعداد در این فونت کاملا فارسی است و از اعراب عربی بصورت کامل پشتیبانی نمیکند.

فونت آتابای فارسی

برای تهیه قلم آتابای می توانید به وب سایت فونت ایران به نشانی FontIran.com مراجعه کنید. این فونت را هم اکنون می توانید به ۲۸ هزار تومان خریداری کنید.

فونت دست نویس، قلم مو و جوهر

مشخصات فونت:
نام فونت : فونت آتابای نام نمایشی : atabay طراح فونت : هادی ارجمند فرمت فونت : TTF فرمت فایل فشرده : نا معلوم کاربرد فونت : دسکتاپ ورژن : 1.0 قیمت فونت : 28.000 تومان سایت فروشنده : fontiran.com منبع : سایت فونت ایران
دانلود فونت:
  • برای کاهش حجم، فونت ها در فایل فشرده ارائه می شوند
  • برای خارج سازی از حالت فشرده می توانید از نرم افزار WinRar استفاده کنید
  • به منظور حفظ کپی رایت، بایستی فونت های پولی را خریداری نمائید
  • استفاده از هر فونتی برای صفحات وب پشنهاد نمیشود
  • استفاده از چندین فونت در صفحات وب باعث کندی سایت شما خواهد شد
  • ذکر منبع می تواند دلگرمی بیشتری برای ادامه فعالیت سایت باشد
  • برای حمایت از ما می توانید روی بنرهای تبلیغاتی کلیک کنید
دانلود فونت راهنمای سریع